logo Zespołu Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie

"WYJŚCIE Z KLASĄ" - program MEN

Ocena 0/5

Mamy to!
ZS Nr 1 w Choszcznie otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej na realizację programu „Wyjście z klasą”

Zespół Szkół Nr 1 w Choszcznie otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej na realizację programu edukacyjnego „Wyjście z klasą”. Projekt umożliwi uczniom udział w wycieczkach edukacyjnych do instytucji kultury i nauki.
Realizacja przedsięwzięcia oraz pozytywny wynik procesu wnioskowania były możliwe dzięki doskonałej współpracy z Powiatem Choszczeńskim.


Wysokość otrzymanego dofinansowania wynosi 84 300 zł (środki z budżetu państwa).

W projekcie planowany jest udział 281 uczestników naszej szkoły.  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności